31.07.2019 | Company News

#waslehrsch? De beste professionals van morgen leren bij PB Swiss Tools

Om ook in de toekomst met de besten te kunnen werken, zetten we ons in voor de volgende generatie uitstekend opgeleide vaklieden. Jonge mensen krijgen bij ons een eersteklas, waardevolle opleiding in een internationale omgeving en zij inspireren ons nieuwe wegen in te slaan. Dit garandeert onze hoogwaardige kwaliteit ook in de toekomst.

Leerlingen vormen een waardevol deel van onze 180-koppige meergeneratiefamilie

PB Swiss Tools staat internationaal bekend als een innovatieve gereedschapsontwikkelaar, een technologisch vooraanstaand productiebedrijf en een vooruitstrevend werkgever. Hoewel we met onze kwaliteitsgereedschappen in de hele wereld uiterst succesvol zijn, hebben we onze gezonde oorspronkelijkheid behouden. Dit leidt tot een dynamisch en niettemin familiair werkklimaat, waar leerlingen hun ideeën inbrengen en verantwoordelijkheid op zich mogen nemen en zo actief de verdere ontwikkeling van PB Swiss Tools helpen realiseren. En het mooie daarvan: Bijzondere prestaties worden extra beloond.

 

Om steeds met de beste vakmensen te kunnen werken, leiden we ze zelf op

De opleiding en verdere scholing van onze medewerkers beschouwen we als kerntaak. Vooral natuurlijk als het om de volgende generatie gaat. Alleen zo kunnen we onze hoge innovatie- en kwaliteitsstandaard steeds verder verhogen. «Work with the Best» krijgt zo nog een extra betekenis. Sinds vier generaties dragen onze gereedschappen de geest van PB Swiss Tools uit in de wijde wereld: Compromisloze en innovatieve Zwitserse kwaliteit. En niet zelden hebben leerlingen met hun frisse blik succesvolle nieuwe ontwikkelingen belangrijke impulsen gegeven.

 

Er is keuze genoeg: Technisch productontwikkelaar, apparatenbouwer, werktuigkundige, productiemonteur, logistiek medewerker en commercieel medewerker

Bij ons kunnen veel perspectief biedende beroepen op technisch-ambachtelijk gebied geleerd worden. Speciaal verheugen we ons op dit gebied altijd over sollicitaties van meisjes. Als belangrijke steunpilaren van onze ontwikkelings-, fabricage- en verkoopafdeling leiden we ook commerciële en logistieke vaklieden op. En veel taakgebieden zijn bij PB Swiss Tools op de een of andere manier typisch des PB SwissTools. In welk bedrijf bijvoorbeeld programmeert de apparatenbouwer de precisie-machines waarmee de collega’s dan de eigen producten vervaardigen? Waar anders werken werktuigkundigen met zelf ontwikkelde speciale legeringen? We bieden activiteiten waar de leerlingen eigen projecten ontwikkelen, bijvoorbeeld demonstratiemodellen voor op beurzen. Zo worden onze leerlingen deel van die succesfactoren die uiteindelijk het onderscheid maken tussen uitstekende en goede gereedschappen.

 

Daarom solliciteren veel jonge mensen naar een vakopleiding bij PB Swiss Tools

Naast de degelijke vakopleiding in een familiair team profiteren onze leerlingen ook van vele privileges, die een opleiding bij ons zo aantrekkelijk maken. Van de gratis te gebruiken fitnessruimte tot weldadig uitgeruste verblijfsruimtes – ook buiten. Van de aangeboden appels tot het resultaatgerichte prestatieloon; van de PB-teamgeest tot de coole leerling-projecten; van de individuele taalcursus tot de ondersteuning voor het behalen van het examen. En dit alles in de sympathieke ambiance van een familieonderneming met een open oog voor de dingen van de wereld, die middenin het idyllische Emmental high-precision gereedschapsinnovaties ontwikkelt en produceert voor de wereldmarkt. Na de opleiding bieden we de jonge vaklieden indien mogelijk een vaste aanstelling aan, waarin ze hun opgedane vakkennis kunnen toepassen en verder vergroten. Voor hun verdere beroepscarrière is een voltooiing van hun leerperiode bij PB Swiss Tools tevens een uitstekende aanbeveling.

 

Carla reed iedere dag driekwartier naar haar opleidingsbedrijf – dat heeft een goede reden

«Ik heb geen seconde spijt van de wat langere reisafstand. De familiesfeer in een cool team, de fantastische leraren en de vele kleine extra’s in dit internationale bedrijf hebben me daarvoor meer dan gecompenseerd», vertelt Carla, die in Oost-Zwitserland nu zelf jonge ambachtslieden of vaklieden opleidt, nog steeds enthousiast over haar opleiding bij PB Swiss Tools. «Tenslotte zaten mijn vriendinnen, die dwars door Bern moesten rijden, bijna net zo lang in het OV. » Dan voegt ze daar nog lachend aan toe: «Voor mij was dan toch het uitzicht vanuit de bus veel mooier».

 

Wie kent gemotiveerde jonge mensen die bij ons passen?

Toegegeven, bedrijven in een stedelijke omgeving vinden makkelijker leerlingen. Wij willen echter niet alleen leerlingen die naar ons toekomen omdat we dichtbij zijn, maar omdat ze zich uit overtuiging met «Work with the best» identificeren, actief meedenken en iets presteren willen. Bij ons wordt van jonge mensen het nodige verwacht en kunnen ze rekenen op brede ondersteuning. Getalenteerde jongens en meisjes moeten in ieder geval bij ons solliciteren – we vinden altijd oplossingen om voor hen een opleiding bij de PB Swiss Tools familie mogelijk te maken.

 

#waslehrsch? Op Instagram stellen onze leerlingen vanaf augustus hun vakopleidingen voor

In het kader van een gemeenschapsproject hebben onze leerlingen korte video’s gemaakt, waarin ze hun fascinerende vakopleidingen voorstellen. Geïnteresseerde jongeren kunnen het beste eens een kijkje nemen op Instagram, om zich over onze coole opleidingen te laten informeren. Want: Een opleiding bij PB Swiss Tools is de start voor een succesvolle loopbaan.

 

waslehrsch? #Teamgeist, #Leistungslohnverdienen,  #GratisFitnessraum,   #40StundenWoche, #PrivatlehrerSprachen, #BMS, #BusvorHaustüre, #CooleProjekte

#checkitout #stayintouch 

#Automatikerin #Automatiker #Kauffrau #Kaufmann #Konstrukteurin #Konstrukteur #Logistikerin #Logistiker #Polymechanikerin #Polymechaniker #Produktionsmechanikerin #Produktionsmechaniker 

Share this article
Share Tweet Share Email
Visit
Abonneer u op magazine Inside